Journalling e-book pakket

27.00

Categorie:

Een pakket van 3 e-books:

  • De aftelkander van 2024 naar 2025, met vragen om te reflecteren en vooruit te kijken, uiteraard voor elk jaar (of periode) te gebruiken
  • De Schrijfreis, hoe journallen mijn leven verrijkte, en dit ook voor jou kan doen. Met diverse journal opdrachten en tips.
  • 100 journal prompts, ter inspiratie, maar vooral ook om te gebruiken om jouw eigen schrijfreis te starten en voort te zetten

Omdat de aftelkalender tot en met 1 januari loopt, ontvang je de (linkjes naar de) e-books op 2 januari 2025 (of later als je later bestelt) via de mail. Dus geen zorgen, ze komen er aan!

Je ontvangt daarna ook af en toe (1 – 2 keer per maand) een mail met nieuwe inspiratie, tips, cadeautjes en aabiedingen. Je kunt je onder iedere mail afmelden, mocht je dat niet meer willen.